هفته به هفته با ما

سلام به سایت خودتون خوش آمدید سعی ما ایجاد رضایت شماست لطفا نکته نظراتون را برای ما به ادرس:haftehbehafteh.persianblog@gmail.com بفرستید. با تشکر مدیر سایت


 


سری دوم سریال «ستایش» با گذشت بیست سال در زمان حال روایت خواهد شد
برای بازی در نقش ستایش فقط با مریلا زارعی صحبت‌ کردیم

سینمای ما- در حالی که مجموعه تلویزیونی «ستایش» به قسمت‌های پایانی پخش خود نزدیک می‌شود، خبری مبنی بر احتمال حضور مریلا زارعی و ماه‌چهره خلیلی در فاز دوم این مجموعه تلویزیونی منتشر شد. کارگردان «ستایش» ضمن اعلام مذاکره با مریلا زارعی برای حضور در فاز دوم این مجموعه تلویزیونی، از سرنوشت غیرقطعی سریال نوروزی شبکه تهران خبر داد.
در حالی که مجموعه تلویزیونی «ستایش» به قسمت‌های پایانی پخش خود نزدیک می‌شود، خبری مبنی بر احتمال حضور مریلا زارعی و ماه‌چهره خلیلی در فاز دوم این مجموعه تلویزیونی منتشر شد، سعید سلطانی ضمن تکذیب این خبر افزود: در حال مذاکره برای انتخاب بازیگر این نقش هستیم و تاکنون با مریلا زارعی صحبت‌هایی داشتیم و با هیچ گزینه دیگری وارد مذاکره نشده‌ایم.

کارگردان «ستایش» در ادامه افزود: در حال حاضر روی کلیت فیلمنامه کار می‌کنیم و تعداد مشخصی از قسمت‌‌های فیلمنامه به مرحله نگارش نرسیده است.

به گفته وی، در سری دوم قصه کاراکترها با گذر ۲۰زمان ساله در زمان حال روایت خواهد شد و فضای قصه مطابق با حال و هوای امروز جامعه خواهد بود.

سلطانی درادامه در خصوص آخرین وضعیت تولید سریال نوروزی شبکه تهران از سرنوشت غیرقطعی این پروژه تلویزیونی خبر داد و افزود: هنوز چیزی قطعی نیست و فعلا مشغول رایزنی و مذاکره هستیم.

این در حالی است که طبق اعلام روابط عمومی شبکه تهران، یک تیم نویسندگی، نگارش متن‌های این مجموعه طنز را به سرپرستی امیرمهدی ژوله آغاز کرده‌اند تا به محض نوشتن 5 قسمت از مجموعه وتحویل آن به شبکه تهران، سلطانی آن را جلوی دوربین ببرد.

حمیدرضا مهدوی که سریال «تکیه بر باد» را به عنوان یکی از گزینه‌های پخش در ماه رمضان امسال آماده پخش کرده بود، تهیه‌کنندگی این پروژه تلویزیونی را با عنوان موقت «فراموشی» به عهده دارد. سلطانی پیش از این مجموعه کمدی «مامور بدرقه» و «شکرانه» را برای شبکه تهران کارگردانی کرده بود.


 
منبع : شبکه ایران


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٠/۸/۳ | ٦:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : قاسم بردبار | نظرات ()