خانه بی بلا نمیشه بابا

طلاق به‌خاطر تنبلی زن چاق

تاریخ و ساعت : ۲۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۴ کد خبر : 31655وطن امروز: مردی در دادگاه گفت: همسرم به دلیل اضافه‌‌وزنی که دارد از گردش رفتن امتناع می‌کند و خستگی را بهانه کار خود قرار می‌دهد و ذره‌ای به فکر من و زندگی‌مان نیست.

وی در ادامه مدعی شد: همسرم به علت اضافه‌‌وزنی که دارد، نمی‌تواند زیاد از خانه خارج شود زیرا به سرعت خسته می‌شود و به جرات می‌توانم بگویم چندین‌ماه است ما حتی برای قدم زدن بیرون نرفته‌ایم. هر بار که از او می‌خواهم به گردش برویم، خستگی را بهانه کرده و مرا همراهی نمی‌کند.

این مرد جوان عنوان کرد: بارها از او خواستم به پزشک تغذیه مراجعه کند تا بتواند اضافه‌‌وزنی را که دارد، کاهش دهد اما او با سماجت تمام می‌گوید نمی‌خواهد وزنش را کم کند. حالا روز به روز وزن همسرم اضافه می‌شود و او از این اضافه‌وزن راضی است.

همسر این مرد نیز که در دادگاه حضور داشت، گفت: من به جدایی رضایت کامل دارم زیرا از سرکوفت‌های همسرم و خانواده‌اش خسته شده‌ام. دیگر توان ادامه زندگی با او را ندارم زیرا او از ابتدا مرا همین‌گونه که اکنون هستم به همسری انتخاب کرد و در حال حاضر به دلیل همین اضافه‌وزن، خواهان طلاق است. من هم اشتیاقی به ادامه زندگی با او ندارم. رئیس دادگاه پس از شنیدن اظهارات زوج جوان، حکم طلاق را صادر نکرد و آنان را نزد مشاور فرستاد.

        منبع :قطره دات کام

/ 0 نظر / 3 بازدید