حوادث ظهر جمعه

نجات گروگان 66 ساله از چنگال آدم‌ربایان در استان سیستان وبلوچستان

ایسنا نوشت:پس از دوروز تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان نیک شهر استان سیستان و بلوچستان مرد 66 ساله ای که اسیر چنگال‌های دو آدم‌ربا شده بود نجات پیدا کرد.

سرهنگ محسن راک، فرمانده انتظامی شهرستان نیک شهر استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت 19 روز یکم شهریور ماه، فردی با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان نیک شهر اظهار داشت فردی به نام " عبدالحمید - الف "بردارش به نام " محمد مراد - الف " 66 ساله را پس از اغفال، سوار خودروی خود کرده و به محل نامعلومی انتقال داده است.

وی افزود: برپایه این خبر بلافاصله ماموران پلیس آگاهی شهرستان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در ادامه این بررسی‌ها مشخص شد آدم‌ربایان در تماسی تلفنی با خانواده وی اعلام داشتند به انگیزه مطالبه خون‌بهای چند تن از اعضای خانواده شان که در اثر سانحه رانندگی با فرد ربوده شده فوت کرده بودند، مبادرت به گروگانگیری کرده و برای رهائی گروگانشان باید مبلغ چهارصد میلیون تومان بپردازند. سرهنگ راک درادامه تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات فنی و پلیسی و بکارگیری منابع اطلاعاتی خود نسبت به شناسائی محل اختفای آدم ربایان اقدام کردند.

وی افزود: ماموران در ادامه عملیات رهائی و با تنگ کردن عرصه بر آدم‌ربایان، آنان را وادار به تسلیم کرده و فرد ربوده شده را از چنگال آنان نجات دادند.فرمانده انتظامی شهرستان نیک شهر در خاتمه خاطر نشان کرد: آدم‌ربایان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

/ 0 نظر / 21 بازدید