تغییراتی در تلتکس شبکه دو سیما

 

شبکه دو سیما متحول می شود

سیستم پیام نما (تله تکست) شبکه دو سیما با تقویت کادر اجرایی و فنی خود از 15 آبان ماه متحول می شود و روش نوینی در بخش اطلاع رسانی و نیازمندیهای تلویزیونی به مخاطبان خود عرضه می کند.

به گزارش خبرنگار تلویزیون خبرگزاری سینمای ایران و به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما ، در راستای سیاستهای سازمان صدا و سیما برای ارائه خدمات مورد نیاز مخاطبان، سیستم پیام نما (تله تکست) شبکه دو سیما با بررسی های کارشناسی در یک سال گذشته در خصوص نحوه استفاده مفید از این امکان به زودی با تغییرات وسیع در نوع ارائه خدمات خبری و بازرگانی کار خود را از سر خواهد گرفت. در این راستا اخبار سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، زمان بندی پخش برنامه های صدا و سیما، برنامه های سینماهای کشور، انعکاس تیترهای مهم خبرگزاری ها و مطبوعات و ... به صورت سریع و با بروز رسانی های پی در پی به مخاطبان ارائه خواهد شد. همچنین به مناسبت سال جهاد اقتصادی،‌در راستای سیاستهای سازمان در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، در جهت حمایت از واحدهای اقتصادی کم در‌ آمد و کمک به رونق بازار کسب و کار، بخش بازرگانی ارزان قیمت پیام نما برای سراسر کشور راه اندازی می شود.

بر پایه این گزارش بخش بازرگانی یا نیازمندیهای پیام نما، به صورت سراسری و برای هموطنان در جای جای کشور پیش بینی شده تا ضمن کاهش زمان و هزینه انتخاب کالا و خدمات، صاحبان بنگاههای اقتصادی بتوانند به صورت سراسری بازاریابی کنند.

این سیستم از دهم آبان ماه به صورت آزمایشی شروع به کار می کند و همزمان با شب عید سعید قربان با حضور مسئولان سازمان صدا و سیما به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.


انتهای پیام/ ش م

انتهای خبر / خبرگزاری سینمای ایران/ کد خبر 25826

/ 1 نظر / 58 بازدید
اسما

لطفا تلتکس آنلاین هم بگذارید.