این مسابقه تلویزیونی را نوروز از شبکه دو ببینید + عکس

 تلویزیون - ضبط دور جدید مسابقه «نشان برتر» از 10 اسفند ماه شروع می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، با توجه به استقبال شرکت‌ها و سازمان‌ها برای حضور در مسابقه «نشان برتر»، رقابت گروه های دوم و سوم از 10 اسفند ماه برگزار و ضبط می شود و 14 مسابقه ضبط شده هر شب در ایام نوروز از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.


دور دوم مسابقه «نشان برتر» هم مانند دور اول آن که جمعه‌ها ساعت 20 از شبکه دو پخش می شود، در سه بخش «میدانی» که مختص به عبور شرکت‌کنندگان از موانع موجود است، بخش «ایستگاهی» که مربوط به عملکردهای فکری و عملی شرکت کنندگان است و بخش «رقابتی» که تلفیقی از فعالیتهای فکری و فیزیکی دو گروه می باشد برگزار خواهد شد.

پیمان پورمقیمی تهیه‌کننده «نشان برتر» درباره هر کدام از مراحل مسابقه ودکورهای جدید گفت: «در بخش میدانی عبور از مانع‌هایی به ارتفاع دو تا هشت متری را گذاشته‌ایم. با توجه به اینکه مراحل میدانی در هر دوره متفاوت با دوره قبل است، باید دکورهای دوره اول را خراب می کردیم و بعد دکورهای دوره دوم را بسازیم، به همین خاطر دکور این مسابقه را در یک سوله بزرگ طراحی کرده‌ایم تا در مراحل مختلف قدرت عمل بیشتری داشته باشیم.»
 


وی همچنین درباره هدف این مسابقه گفت: «نشان برتر با هدف ایجاد الگوی تعاون و لزوم همکاری‌های فکری ـ عملی‌ بین افراد گروه‌های مختلف و گسترش آن به مخاطبان ساخته می‌شود.»
 
پورمقیمی در ادامه درباره استقبال از «نشان برتر» گفت: «با توجه به نو و بدیع بودن خیلی از آیتم‌های این مسابقه که نه تنها طبق استاندارهای جهانی است بلکه در تلویزیون ایران هم تا به حال نمونه آن دیده نشده، تاکنون استقبال خیلی خوبی از سوی مخاطبان از مسابقه شده است. تعداد بسیار بالای پیامک‌ها و اشتیاق شرکت‌های مختلف برای حضور در این مسابقه نشان از استقبال از برنامه است.»


پوریا تابان و هومن ستوده مجریان این مسابقه هستند و شهریار کلهر (مجری دکور) فردین رحیمی (مدیر فیلمبرداری و نور)، محمد علیزاده (صدابردار)، علی رنجبر (تدوین) و شهاب شمسایی (مدیر تولید) از دیگر عوامل تولید هستند.

مسابقه تلویزیونی «نشان برتر» مانند یک لیگ هر سال برگزار می‌شود، برنده هر دور باید در سه مسابقه شرکت کند. 8 تیم به مرحله نهایی راه پیدا می کنند ودر نهایت یک شرکت نشان برتر را کسب می‌کند.

/ 0 نظر / 13 بازدید